Proje Haberleri

Village Life Erikli daireleri doğal konumuyla dikkat çekiyor

Village Life Erikli ilçesinde hayata geçmiş olan bir konut projesidir. İngilizce “Köy Yaşantısı” anlamına gelen proje ismi, dairelerin neyi vaat ettiğini gösterir niteliktedir. Bu konutlar, Türkiye’nin en yeşil alanlarından birisi..

tasinmazhaber.com Village Life Erikli daireleri doğal konumuyla dikkat çekiyor

Village Life Erikli ilçesinde hayata geçmiş olan bir konut projesidir. İngilizce “Köy Yaşantısı” anlamına gelen proje ismi, dairelerin neyi vaat ettiğini gösterir niteliktedir. Bu konutlar, Türkiye’nin en yeşil alanlarından birisi olan Edirne’de yükselmiştir. Özbingöl İnşaat ise ilk olarak konfor detayını önemsemiş bulunmaktadır. Dolayısıyla inşaat için, sanayi tesislerinin çok uzağında kalan, havası ve suyu tertemiz bir bölge belirlenmiştir. Yeterli yeşil alana sahip bir bölgede inşa edilen konutların 2 + 1 daire seçenekleri satıştadır.

Bu dairelerin sahip olduğu büyüklük seçenekleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Brüt 75 metrekare – Net 55 metrekare
  • Brüt 110 metrekare – Net 85 metrekare

Proje kapsamında 6 blok inşa edilmiştir ve blokların bünyesinde 35 daire bulunur. Şömine ya da soba imkanlarına sahip olan bu daireler açık otoparka, yüzme havuzuna ve geniş bahçeye de sahip olmaktadır. Ayrıca elektrikli kombi ve doğalgaza uygun kalorifer altyapısı da konutlara eklenmektedir. Kaliteli dış cephe yalıtımı ise daire konforunu artıran bir detaydır.

Proje alanı nerededir? Konutlar Erikli Köyü nerede bulunmaktadır?

Projenin hayata geçmekte olduğu yer, Edirne – Keşan’ın Erikli Köyü’dür. Konutların inşa edildiği arazi parseli köyün merkezinde yer alır. Ayrıca kendi suyunu temizleyebilen Saroz Körfezi buraya çok yakın mesafededir. Bununla birlikte Gamze Sitesi de Village Life Erikli konutları ile aynı bölgededir.

Village Life Erikli satılık daire fiyatları ne kadardır?

Village Life Erikli satılık daire fiyatları, konut seçeneklerine göre şunlardır:

  • Brüt 75 metrekare – Net 55 metrekare büyüklüğe sahip dairelerin başlangıç fiyatı:

425 bin TL – 450 bin TL

  • Brüt 110 metrekare – Net 85 metrekare büyüklüğe sahip dairelerin başlangıç fiyatı

575 bin TL – 600 bin TL

Ayrıca bu güzel daireler hakkında ayrıntılı bilgi almak için;

  • 0 538 302 11 17

numarasına ulaşmak gerekir.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL