Emlak Haberleri Manşet

Villarima Kaleköy projesindeki estetik villalar

Rimay İnşaat tarafından 31 dönümlük arsa alanı üzerinde kurulan Villarima Kaleköy projesi, site sakinlerine büyük bir yaşam alanı sunacak. Mimarisiyle kendisine hayranlık bıraktıran ve estetiksiz, düz, bayağı yüksek binalardan farkını..

tasinmazhaber.com Villarima Kaleköy projesindeki estetik villalar

Rimay İnşaat tarafından 31 dönümlük arsa alanı üzerinde kurulan Villarima Kaleköy projesi, site sakinlerine büyük bir yaşam alanı sunacak. Mimarisiyle kendisine hayranlık bıraktıran ve estetiksiz, düz, bayağı yüksek binalardan farkını vurgulayan 2 veya 3 katlı yapılar, farklı tipteki alternatiflerle sunuluyor.

Alaçatı taşı kaplama bina cepheleri ve Foça taşı bahçe duvarları geleneksel mimarisinin estetik değerlerini taşıyor. Rimay İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan projede, birbirinden güzel bağımsız villa ve teras evler bulunuyor.

Villarima Kaleköy projesinde villa alternatifleri

Açık yüzme havuzuna sahip projedeki üç odaya ve bir salona sahip durumda olan villalar 134,23 metrekare büyüklüğü ile 144,83 metrekare büyüklüğü arasında olacak şekilde inşa ediliyor.

İzmir ilinin Menemen ilçesine konumlandırılan projedeki dört odalı ve bir salonlu villalar ise 164,57 metrekare büyüklüğü ile 226,88 metrekare büyüklüğü arasındaki alternatiflerle yükseliyor. Projedeki villalarda, yerden ısıtma sistemi kurulacak. Projedeki konutlar, görüntülü aramayla potansiyel alıcılarına gösterilebiliyor.

Projedeki villa fiyatları

Villarima Kaleköy projesindeki üç odalı ve bir salonlu villalardan 134,23 metrekare büyüklüğe sahip olanı, 1 milyon 400 bin Türk lirasından satışa sunuluyor. Söz konusu projedeki 140 ve 144 metrekarelik üç oda ve bir salonlu villa tipleri, 1 milyon 500 bin Türk lirasından satılıyor.

Bahsi geçen projedeki dört odaya ve bir salona sahip olan villaların fiyatı ise 2 milyon 100 bin Türk lirası.

Villarima Kaleköy projesi ne zaman teslim edilecek?

Projenin önümüzdeki yılın son ayında teslim edilmesi beklenirken projede, sosyal tesisler ve rekreasyon alanları konut sakinlerine hizmet verecek. Öte yandan projedeki çarşı dükkânların yapımı, villaların anahtar teslimiyle beraber tamamlanacak.

Projedeki satış ofisinin iletişim bilgileri

Adres: Villakent, 5201. Sok. No: 57, 35665 Menemen/İzmir

Telefon: 0533 401 74 83

Telefon: 0531 742 40 00

Telefon: 0 (530) 447 10 53

İnternet adresi: http://villarimakalekoy.com

Elektronik posta adresi: info@villarimakalekoy.com

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL