Proje Haberleri

Vista Hill Sivas konutları Aralık 2021’de teslim edilecek

Vista Hill Sivas şehrinde hayata geçmekte olan bir konut projesidir. Projenin sahibi olan Asilyapı İnşaat A.Ş, daire teslimlerinin Aralık 2021 itibariyle başlayacağını bildirmiştir. Tamamı 4 + 1 oda sayısına sahip..

tasinmazhaber.com Vista Hill Sivas konutları Aralık 2021’de teslim edilecek

Vista Hill Sivas şehrinde hayata geçmekte olan bir konut projesidir. Projenin sahibi olan Asilyapı İnşaat A.Ş, daire teslimlerinin Aralık 2021 itibariyle başlayacağını bildirmiştir. Tamamı 4 + 1 oda sayısına sahip olan bu dairelerin araba takası ile alınabilmeleri mümkündür. Ayrıca projenin diğer önemli detayları da vardır. Örneğin 4 bin 300 metrekarelik inşaat alanının 3 bin 300 metrekaresi sadece yeşil alana ayrılmıştır. Sayıları tam olarak 52 olan daireler ise çeşitli imkanalara sahiptir. Site içi kapalı otopark, çocuk oyun alanları, oturulabilecek çardaklar, halı saha, erkek ve kadınlar için ayrı spor salonu bu imkanlardandır.   ,

Bununla birlikte tüm dairelerin jeneratör altyapısı vardır. Ortak kullanım alanlarının elektrik enerjisi, özel olarak tasarlanmış paneller ile üretilmektedir. Dolayısıyla Vista Hill sakinlerinin ortak kullanım aidatına elektrik borcu dahil olmayacaktır. Mevcut olması beklenen kapıcı hizmeti ise ortak kullanım alanlarının temizliği açısından önemlidir.

Vista Hill konutları Sivas’ın neresindedir?

Bu projenin gerçekleşmekte olduğu arazi parseli, Sivas’ın merkezi noktalarından olan Eğriköprü Mahallesi’ndedir. Sivas Divriği Yolu civarında yükselen 52 daire, aynı zamanda Kızılırmak ile de yakın olmaktadır. Sivas Merkez Fen Lisesi ile Mustafa Kemal Anadolu Sağlık Lisesi’ne ulaşmak ise buradan yürüyerek 10 dakika sürmektedir. Proje konumu ile kısa mesafede olan diğer yerlerden bazıları ise şöyledir:

  • Şehit Uzman Çavuş Bahaddin Erturhan Ortaokulu
  • Çilek Kreş ve Gündüz Bakım Evi
  • Liva City Konutları
  • White City Konutları
  • Era Vita Konutları
  • Tepe Konutları
  • 112 Acil Çağrı Merkezi

Vista Hill Sivas satılık daire fiyatları ne kadardır?

Vista Hill Sivas satılık daire fiyatları yaklaşık olarak 880 bin TL’den başlamaktadır. Dairelerin yer aldığı kata ve nazır oldukları cepheye göre fiyat değerleri değişebilir. Bununla birlikte konutlar kredili alıma uygundur. Şirketin bildirdiğine göre, konutların fiyatına eşdeğer araçları takas edip bu evlerden birine sahip olunabilmektedir.

Projenin detayları hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler için iletişim numaraları:

  • 0346 221 52 21
  • 0346 224 80 05
  • 0537 415 05 60

En güncel proje haberlerine ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterlidir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL