Proje Haberleri

Vizyon Elit Sincan satışları başladı

Vizyon Elit Sincan projesi lüks mimari yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizler için satışa sunulmuştur. Ankara Sincan’da bulunan proje MÇ Yatırım A.Ş. firması tarafından hayata geçirilmektedir. Binalar 4 kattan oluşmaktadır…

tasinmazhaber.com Vizyon Elit Sincan satışları başladı

Vizyon Elit Sincan projesi lüks mimari yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizler için satışa sunulmuştur. Ankara Sincan’da bulunan proje MÇ Yatırım A.Ş. firması tarafından hayata geçirilmektedir. Binalar 4 kattan oluşmaktadır. Ayrıca projede 2 artı 1 ve 3 artı 1 daireler yer almaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Binalar 4 kattan oluşmaktadır. Projede 2 artı 1 ve 3 artı 1 daireler yer almaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 90 metrekaredir. Bu dairelerin net büyüklüğü 80 metrekaredir. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü ise brüt 127 metrekare olmaktadır. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü 111 metrekaredir. Konutlarda doğalgaz ısıtma sistemi bulunmaktadır. 

Vizyon Elit Sincan konumu ve fiyatları hakkında

Vizyon Elit Sincan projesi Ankara’nın Sincan İlçesi Menderes Mahallesi’nde bulunmaktadır. Bu konutlara sadece 10 dakika mesafede bulunan Harikalar Diyarı ve Göksu parkında huzurlu ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Optimum’da dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra kolay ulaşım imkanı olan Yenikent temiz havası, mesire ve piknik alanlarına yakınlığıyla huzurlu anlar yaşayabilirsiniz. İster şehrin gürültüsünden kaçmak için ister kalabalığa karışmak için bu konutlar size kolaylık sağlamaktadır.

Bu konutların fiyatları büyüklüklerine göre değişmektedir. Projede bulunan brüt 90 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 435.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 127 metrekare olan 3 artı 1 dairelerin fiyatı ise 325.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (530) 177 58 15 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL