Proje Haberleri

Vogue Yeşilova fiyat listesi

Kav Konut A.Ş. firması tarafından Kocaeli İli, İzmit İlçesi, Yeşilova Mahallesi’nde hayata geçirilen Vogue Yeşilova fiyat listesi kapsamında satılık daire fiyatları 425 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan daireler hemen..

tasinmazhaber.com Vogue Yeşilova fiyat listesi

Kav Konut A.Ş. firması tarafından Kocaeli İli, İzmit İlçesi, Yeşilova Mahallesi’nde hayata geçirilen Vogue Yeşilova fiyat listesi kapsamında satılık daire fiyatları 425 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan daireler hemen teslim durumda satışa sunuluyor.

8 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa parseli üzerinde inşa edilen proje 5 konut bloğundan meydana geliyor. Söz konusu olan projede yer alan daireler yaşama hazır bir şekilde alıcılarına sunuluyor. Yaklaşık yüzde 50’si satılan projede toplam 102 adet daire yer almaktadır.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar beş katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Vogue Yeşilova projesi bünyesinde 102 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projedeki daire özellikleri neler?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Vogue Yeşilova projesinde bulunan konutlar 2+1, 2+1 bahçe dubleks, 3+1, 3+1 bahçe dubleks, 3+1 çatı dubleks ve 4+1 çatı dubleks olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 96 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiyor.

Vogue Yeşilova fiyat listesi

Proje kapsamında hayata geçirilen daireler, daire tiplerine, dairelerin cephesine, bulunduğu kata ve dairelerin büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Vogue Yeşilova projesindeki 2+1 tip dairelerin fiyatları 350 bin TL’den başlıyor 465 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede yer alan 3+1 tip daireler ise 485 bin TL’den başlıyor 600 bin TL’ye kadar yükseliyor. Konut projesinde yer alan 4+1 tip dairelerin tamamı satılmış durumda.

Proje nerede yer alıyor?

Bilgi Küpü Koleji’ne yürüme mesafesinde yer alan  proje Yeşilova Mahallesi’nde inşa edildi. Vogue Yeşilova projesi Gündoğdu Mahallesi, Ayvalık Sokak, No: 26 İzmit / Kocaeli adresinde yer alıyor. Proje Yahya Kaptan’a 5 dakika, Gölkay’a 5 dakika, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü’ne 10 dakika mesafede yer alıyor.

5 yıldızlı otel konforunda yeni bir soluk getiren projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, fitness salonu, basketbol sahası, kapalı otopark, yürüyüş parkuru gibi alanlar yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL