Proje Haberleri

Vuralsan City fiyatları

İzmir ilinin Buca ilçesinde Vuralsan City projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Vuralsan Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok..

tasinmazhaber.com Vuralsan City fiyatları

İzmir ilinin Buca ilçesinde Vuralsan City projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Vuralsan Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor.

Projede yer alan bloklar on dokuz katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 200 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine uygun olarak planlandı. Vuralsan City projesinde bulunan konutlar 1+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri 55 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Vuralsan City projesindeki 1+1 konutlar 340 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Kuruçeşme Mahallesi’nde inşa edildi. Vuralsan City projesi 202/1 Sokak’ta yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL