Proje Haberleri

Westion Bursa satışları devam ediyor

Westion Bursa projesi lüks yapısı ve geniş özellikleriyle sizleri bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje NGYO Konut Market tarafından hayata geçirilmektedir. Proje, 5.080 metrekarelik arsa..

tasinmazhaber.com Westion Bursa satışları devam ediyor

Westion Bursa projesi lüks yapısı ve geniş özellikleriyle sizleri bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje NGYO Konut Market tarafından hayata geçirilmektedir. Proje, 5.080 metrekarelik arsa üzerine konumlandırılmıştır. Site içerisinde 45 adet daire bulunmaktadır. Daire tipi olarak; 2 artı 1 ,3 artı 1 standart, 4 artı 1 dublex ve kişiye özel  kullanımına sahip bahçe kat dairelerden oluşmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Proje, 5.080 metrekarelik arsa üzerine konumlandırılmıştır. Site içerisinde 45 adet daire bulunmaktadır. Daire tipi olarak; 2 artı 1 ,3 artı 1 standart, 4 artı 1 dublex ve kişiye özel  kullanımına sahip bahçe kat dairelerden oluşmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 standart dairelerin büyüklüğü brüt 126 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 96 metrekare olmaktadır. Site içerisinde araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca açık yüzme havuzu, sosyal tesis ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır. Konutlarda ısıtma sistemi olarak pay ölçerli merkezi ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Westion Bursa konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Bursa’nın Nilüfer İlçesi Kızılcıklı Mahallesi’nde bulunmaktadır. Üstelik projenin konumu alışveriş merkezi, semt pazarı, sağlık ocağı ve okullara 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.
Westion Bursa projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 126 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 630.000 TL’den satışa sunulmuştur.
Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (224) 443 00 59 veya 0 (530) 994 16 66 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL