Westpoint Bursa’da peşin ödeme fırsatı

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, Atış Yapı imzasıyla hayata geçirilen Westpoint Bursa projesinin ilk etabında toplam 40 mağazadan oluşuyor.

1. etabındaki cadde dükkanlarının satışa sunulduğu projedeki mağazaların büyüklükleri, 70 metrekare ile 270 metrekare arasında değişiyor. Projenin İlke etabının 2019 yılı Şubat ayında tamamı ise 2021 yılı Haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Projedeki mağazaların fiyatları, 720 bin TL ila 4 milyon 50 bin TL arasında değişiyor. Projede peşin ödemeyle dükkân sahibi olabilmek mümkün.

Peşin ödeme yaparak ticari ünite sahibi olma seçeneği sunulan projede 2 farklı ticari alan modeli mevcut. Bunlardan biri cadde mağazaları, diğeri ise iç bahçeye bakan bahçe mağazaları. Projedeki dükkânların tavan yükseklikleri 8 metre olarak belirlendi. Ayrıca bahçe mağazalarında teras da bulunuyor.

Küçük Sanayi Sitesi’ne komşu olan proje, Bursaray metro istasyonunun da yanı başında konumlanıyor. Westpoint Bursa projesi, Nilüfer/Bursa adresinde yer alıyor.

Telefon: 444 90 16

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın