Proje Haberleri

White Life Gebze’de konforlu yaşam

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde White Life Gebze projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Haco Şirketler Grubu – İntertek A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan..

tasinmazhaber.com White Life Gebze’de konforlu yaşam

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde White Life Gebze projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Haco Şirketler Grubu – İntertek A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar 9 katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. White Life Gebze projesi bünyesinde 99 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Üzeltepe Mevkisi’nde inşa edildi. White Life Gebze projesi 4. Cadde üzerinde bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. White Life Gebze projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 118 metrekare ile 180 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. White Life Gebze projesindeki 1+1 konutlar 220bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 500 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 480 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL