Proje Haberleri

Yalman City Adana’da yükseliyor

Yalman City projesi Adana’nın Sarıçam ilçesinde yükseliyor. Bahsi geçen Yalman City projesi isminden de anlaşılacağı gibi Yalman İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor. Mimarisi ile dikkat çeken Yalman City projesi dört bloktan meydana..

tasinmazhaber.com Yalman City Adana’da yükseliyor

Yalman City projesi Adana’nın Sarıçam ilçesinde yükseliyor. Bahsi geçen Yalman City projesi isminden de anlaşılacağı gibi Yalman İnşaat imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Mimarisi ile dikkat çeken Yalman City projesi dört bloktan meydana gelecek. Yalman City projesi on altı katlı bloklarda toplamda 120 konut kapasiteli olacak şekilde tasarlandı. Projede yer alan konutlar 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinde alıcılarına sunuluyor.

Yalman City projesinde yer alan 3+1 tipteki konutlar alıcılarına 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Proje kapsamında inşa edilmekte olan 4+1 tipteki konutlar ise 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Alıcılarına sunduğu sosyal donatılar ile ilgi gören Yalman City projesi yüzme havuzu, oyun parkı gibi alanlar bulunduruyor.

Yalman City projesinin alıcılarına 2021 Eylül’de teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 0 533 141 08 01

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL