Proje Haberleri

Yalova Beyaz Vadi Evleri satışları devam ediyor

Yalova Beyaz Vadi Evleri projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Yalova’nın Çiftlikköy İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Yalova Şakar Emlak İnşaat Ltd. Şti. tarafından..

tasinmazhaber.com Yalova Beyaz Vadi Evleri satışları devam ediyor

Yalova Beyaz Vadi Evleri projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Yalova’nın Çiftlikköy İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Yalova Şakar Emlak İnşaat Ltd. Şti. tarafından hayata geçirilmektedir. Sitede 3 blok ve 48 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Sitede 3 blok ve 48 adet daire bulunmaktadır. Bu daireler 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 105 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü ise brüt 138 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca çocuk oyun parkı ve spor alanı bulunmaktadır. Konutlarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar doğalgaz kombi ısıtma sistemine sahiptir. Yatak odalarında ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Üstelik banyoların içerisinde duşakabin yer almaktadır. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Dairelerde spot aydınlatmalar kullanılmıştır.

Yalova Beyaz Vadi Evleri konumu hakkında

Proje, Yalova’nın Çiftlikköy İlçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar doğa manzarasına sahiptir. Muhitte alışveriş merkezi, market, park ve semt pazarı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı ve eczane gibi sağlık kurumları mevcuttur. Proje alanı anayol ve caddeye yakın konumdadır. Ayrıca toplu taşıma olarak dolmuş, minibüs ve otobüs kullanabilirsiniz.

Yalova Beyaz Vadi Evleri fiyatları ne kadardır?

Yalova Beyaz Vadi Evleri projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Sitede son 10 adet satılık daire bulunmaktadır. Brüt 105 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 400.000 TL ile 550.000 TL arasında değişmektedir
Brüt 138 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 650.000 TL ile 750.000 TL arasında değişmektedir.
Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (226) 814 60 99/0 (226) 812 49 03 veya 0 (533) 231 98 52 telefon numaralarını arayabilirsiniz.
Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL