Proje Haberleri

Yapıcı Apartmanı’nda yaşam başladı

Bartın’da Yapıcı Apartmanı projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Yapıcı İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede..

tasinmazhaber.com Yapıcı Apartmanı’nda yaşam başladı

Bartın’da Yapıcı Apartmanı projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Yapıcı İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Proje beş katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Yapıcı Apartmanı projesi bünyesinde 16 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar lokasyon olarak da ilgi görüyor. Söz konusu olan proje Demirciler Mahallesi’nde inşa edildi. Yapıcı Apartmanı projesi Ali Gama Sokak’ta yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre tasarlandı. Yapıcı Apartmanı projesinde bulunan konutlar 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 72 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Yapıcı Apartmanı projesindeki 2+1 konutlar 190 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL