Proje Haberleri

Yeniköy Projesi hemen teslim

Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde Yeniköy Projesi projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kavşutlar A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından..

tasinmazhaber.com Yeniköy Projesi hemen teslim

Kocaeli ilinin İzmit ilçesinde Yeniköy Projesi projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Kavşutlar A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Yeniköy Projesi projesi bünyesinde 6 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Yeniköy Projesi projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 151 metrekare olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Yeniköy Projesi projesindeki 3+1 konutlar 270 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 360 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Veliahmet Mahallesi’nde inşa edildi. Yeniköy Projesi projesi Kertil Tekke Sokak’ta bulunuyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarına sunuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL