Yıldız Apartmanı Hasköy 3 Samsun’da yükseliyor

Google Haberlere Abone Ol

Samsun’un Canik ilçesinde Yıldız Apartmanı Hasköy 3 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Yıldızoğulları İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar tek bloktan oluşuyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Projenin zemin katında dükkan da yer alıyor.

Bahsi geçen proje bünyesinde barındırdığı konforlu konutları sayesinde aile yaşamına da hitap ediyor. Yıldız Apartmanı Hasköy 3 projesi bünyesinde 10 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje dört katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar konum itibariyle de ilgi görüyor. Yıldız Apartmanı Hasköy 3 projesindeki konutlar Hasköy Mahallesi, Üsküp Caddesi 182. Sokak’ta yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Yıldız Apartmanı Hasköy 3 projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 110 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Yıldız Apartmanı Hasköy 3 projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 120 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 140 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın