Proje Haberleri

Yooistanbul projesinde satışlar devam ediyor

Say Yapı firması tarafından İstanbul, Avrupa Yakası, Beşiktaş, Ortaköy,  Levazım Mahallesi’nde hayata geçirilen Yooistanbul projesinde kalan son konutların satışları devam ediyor. Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck imzasını taşıyan proje 22..

tasinmazhaber.com Yooistanbul projesinde satışlar devam ediyor

Say Yapı firması tarafından İstanbul, Avrupa Yakası, Beşiktaş, Ortaköy,  Levazım Mahallesi’nde hayata geçirilen Yooistanbul projesinde kalan son konutların satışları devam ediyor. Dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck imzasını taşıyan proje 22 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde hayata geçirildi.

Proje özellikleri neler?

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

2020 yılı Ocak ayında yaşamın başladığı Yooistanbul konut projesi 5.5 katlı toplam 11 konut bloğundan meydana geliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan 5.5 katlı 11 konut bloğu içerisinde toplam 117 adet rezidans daire barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların tavan yüksekliği 3.00 metre yüksekliğinde tasarlandı. Projedeki konutlarda Alman Schuco markalı panel sistemleri ile tabandan tavana camla kaplanmış dış cepheler yer alıyor.

Yooistanbul daire özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Yooistanbul projesinde yer alan daireler 2+1, 3+1, 4+1, 4+2 ve 5+2 olacak şekilde tasarlandı. Konutlar 143 metrekare ile 458 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde tasarlanmış durumda.

Projedeki satışları devam eden 2+1 tip daireler 143 metrekare büyüklüğe sahip. Projedeki satışa sunulan 3+1 tip daire 212 metrekare büyüklüğe sahip. Satışa suluna 4+1 daire 236 metrekare büyüklüğe sahip. Ve yine satışa sunulan 4+ 2 tip daire 420 metrekare, 5+2 tip daire ise 458 metrekare büyüklüğe sahip.

Yooistanbul fiyat listesi

Proje yer alan rezidans daireler tip, konum ve büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde fiyatlandırılmış durumda. Yooistanbul projesinde satışa sunulan 143 metrekare 2+1 tip konutun fiyatı 5 milyon 915 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Projede yer alan 212 metrekare 3+1 tip dairenin fiyatı 9 milyon 100 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Satışta olan 236 metrekare 4+1 tip daire fiyatları 9 milyon 415 bin TL’den başlıyor. 420 metrekare 4+2 tip dairelerin fiyatları 15 milyon 400 bin TL’den, 458 metrekare 5+2 tip rezidans daire fiyatları ise 16 milyon 800 bin TL’den başlıyor.

Projede nerede yer alıyor?

Yaşamın başladığı ve teslimlerin hemen yapıldığı proje Levazım Mahallesi’nde inşa edildi. Yooistanbul projesi Levazım Mahallesi, Kardelen Sokak, No:10, 34340 Ortaköy  Beşiktaş / İstanbul adresinde yer alıyor.

Tel: 444 17 13

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL