Proje Haberleri

Yüce İnşaat Green Park satışları devam ediyor

Yüce İnşaat Green Park projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizler için satışa sunulmuştur. Çanakkale Merkez’de bulunan proje Yüce İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje, 2.520 metrekarelik alan üzerinde inşa..

tasinmazhaber.com Yüce İnşaat Green Park satışları devam ediyor

Yüce İnşaat Green Park projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizler için satışa sunulmuştur. Çanakkale Merkez’de bulunan proje Yüce İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje, 2.520 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen 2 blok şeklinde yer almaktadır. Site içerisinde bulunan konutlar 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Proje, 2.520 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen 2 blok şeklinde yer almaktadır. Site içerisinde bulunan konutlar 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahiptir. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 112 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü ise brüt 139 metrekare olmaktadır. Dairelerde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra asansör, su deposu, uydu ve yangın merdiveni gibi birçok özellik bulunmaktadır. Sitede 7/24 kameralı güvenlik sistemi sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca çocuk oyun alanı, kamelya ve geniş bahçe peyzajı bulunmaktadır. Konutlarda 2 adet banyo bulunmakla birlikte banyolarda duşakabin bulunmaktadır. Ayrıca yatak odalarında ebeveyn banyosu mevcuttur. Bunun yanı sıra parke zemin ve seramik zemin uygulanmaktadır. Ankastre mutfak seti, kiler, teras ve spot aydınlatma gibi birçok özellik yer almaktadır. Engelliye uygun araç park yeri, asansör, geniş koridor, rampa ve park alanı mevcuttur.

Yüce İnşaat Green Park konumu hakkında

Proje, Çanakkale’nin Merkez İlçesi, Kepez Belediyesi’nde bulunmaktadır. Bu konutlar deniz, park & yeşil alan ve şehir manzaralıdır. Civarda alışveriş merkezi, market, park ve hastane gibi ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz birçok alan mevcuttur. Ayrıca ulaşımda dolmuş ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz.

Yüce İnşaat Green Park fiyatları ne kadardır?

Yüce İnşaat Green Park projesinde fiyatlar konut tipine göre ve konumuna göre farklılık göstermektedir. Projede bulunan, brüt 112 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 595.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Brüt 139 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı ise 795.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (286) 218 40 20 veya 0 (543) 295 05 43 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL