Yücel Park fiyat listesi

Google Haberlere Abone Ol

İstanbul şehrinin Kartal ilçesinde Yücel Park projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Teknik Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar birbirinden bağımsız bloklarda bulunuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Yücel Park projesi bünyesinde 825 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje yirmi iki katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Yücel Park projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1’den 4+1’e kadar değişiklik gösterecek şekilde inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 54 metrekare ile 158 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Yücel Park projesi Eski Kartal Adliyesi Karşısı Üsküdar Yolu Cad. üzeri Cevizli’de yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Bahsi geçen projedeki 1+1 konutlar 477 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Yücel Park projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 726 bin 700 TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 1 milyon 32 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 538 bin 500 TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın