Yunusoğlu Bulvar nerede

Google Haberlere Abone Ol

İzmir ilinin Balçova ilçesinde Yunusoğlu Bulvar projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Yunusoğlu İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 41 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Eğitim Mahallesi’nde inşa edildi. Yunusoğlu Bulvar projesi İzmir Çevre Yolu’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Yunusoğlu Bulvar projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Konutlar 240 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Yunusoğlu Bulvar projesindeki 4+1 konutlar 2 milyon 700 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 5+1 dairelerin fiyatları ise 2 milyon 915 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın