Zekavet Bilgin Apartmanı Çiğli’de yükseldi

Google Haberlere Abone Ol

İzmir’in Çiğli ilçesinde Zekavet Bilgin Apartmanı projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Ümsan İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje on katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 21 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Anadolu Caddesi’nde inşa edildi. Zekavet Bilgin Apartmanı projesi konum olarak da ilgi gören bir lokasyonda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Zekavet Bilgin Apartmanı projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de dört farklı plandan oluşuyor. Konutlar 70 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Zekavet Bilgin Apartmanı projesindeki 1+1 konutlar 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 400 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda sahiplerini bekliyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın