Proje Haberleri

Zekeriyapark Koru Evleri nerede

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde Zekeriyapark Koru Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Mi İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından..

tasinmazhaber.com Zekeriyapark Koru Evleri nerede

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde Zekeriyapark Koru Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Mi İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar üç katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 10 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre düzenlenmiş durumda. Zekeriyapark Koru Evleri projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 230 metrekare olarak alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Zekeriyaköy Mahallesi’nde inşa edildi. Zekeriyapark Koru Evleri projesi Melekli Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirilmiş durumda. Zekeriyapark Koru Evleri projesindeki 3+1 konutlar 2 milyon 200 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL