Proje Haberleri

Zen Park Plus yüzde 0.99 faiz oranı ile satışta

Yeni Batı konut projesi Nesce Grup firması tarafından inşa edilmektedir. Ankara konut projesi Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Yeni Batı Mahallesi’nde yer almaktadır. Zen Park Plus projesinde uygun faiz oranı ve..

tasinmazhaber.com Zen Park Plus yüzde 0.99 faiz oranı ile satışta

Yeni Batı konut projesi Nesce Grup firması tarafından inşa edilmektedir. Ankara konut projesi Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Yeni Batı Mahallesi’nde yer almaktadır. Zen Park Plus projesinde uygun faiz oranı ve vadeler ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Ayrıca projede daire teslimleri de yaklaşmış durumdadır. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Konut projesinde satılık daire fiyatları ne kadar? Konut almayı düşünen vatandaşlar tüm bu soruların cevaplarını aramaktadır. Bizde tüm sorunların cevaplarını araştırdık ve sizler için yayınlıyoruz.

Proje özellikleri neler?

Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na cepheli arsa alanı üzerinde konut projesi yükselmektedir. Konut projesi tek konut bloğundan meydana gelmektedir. Tek konut bloğunda ise toplam 112 adet daire yer almaktadır. Yaklaşık 5 ay sonra teslim edilmesi planlanan konut projesinde üç farklı tipte daire seçeneklerine yer verilmektedir. Ayrıca projede dairelerin dışında 16 adet ticari ünite yer almaktadır.

Konut projesinde yer alan daireler 2+1, 2.5+1 ve 3+1 tip daire seçenekleri bulunmaktadır. Ankara konut projesinde yer alan dairelerin 32 tanesi 3+1, 40 tanesi 2.5+1 ve 40 adet 2+1 dairelerden oluşmaktadır. Dairelerin büyüklükleri ise brüt 86 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiklik göstermektedir.  2+1 tip daireler brüt 86 ve 94 metrekare, net ise 78 ve 84 metrekare büyüklüğündedir. 2.5+1 tip daireler brüt 110 ve 115 metrekare, net ise 100 ve 105 metrekare büyüklüğündedir. 3+1 tip daireler ise brüt 130 metrekare, net ise 120 metrekare büyüklüğe sahiptir.

Modern mimarisi ile dikkat çeken Zen Park Plus projesindeki dairelerde adsl, yangın alarmı, hilton lavabo mevcuttur. Ayrıca dairelerde duşakabin, giyinme odası, kiler, asansör, ebeveyn banyosu, ankastre mutfak gibi özellikler yer almaktadır. Bina genelinde ise asansör, kamera sistemi, ses yalıtımı, ısı yalıtımı, açık otopark, güvenlik yer almaktadır. Bunların yanı sıra çocuk oyun parkı, jeneratör, yangın merdiveni, kablo tv gibi özelikler de yer almaktadır.

Zen Park Plus fiyatları ne kadar?

Proje yer alan konutların fiyatları, dairelerin tipine, büyüklüklerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca dairelerin bulunduğu kata ve bulunduğu cepheye göre de değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda Zen Park Plus projesinde yer alan dairelerin fiyatları  655 bin TL’den başlamaktadır.

86 metrekare brüt alana sahip 2+1 dairelerin fiyatları 675 bin TL’den başlıyor.

94 metrekare brüt alana sahip 2+1 dairelerin fiyatları 785 bin TL’den başlıyor.

115 metrekare brüt alana sahip 2.5+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 110 bin TL’den başlıyor.

130 metrekare brüt alana sahip 3+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 250 bin TL’den başlıyor.

Yenimahalle konut projesinden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullanabiliyorlar. Böylece yüzde 0.99 faiz ve 120 ay vade ile konut kredisi kullanarak daire sahibi olma fırsatına sahip olmuş oluyorsunuz.

Proje nerede yer alıyor?

Zen Park Plus projesi Yeni Batı Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, 5404. Cadde, No: 3 Yenimahalle / Ankara adresinde yer almaktadır. Yenimahalle konut projesinin 2021 yılı Ekim ayı sonunda tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje ile ilgili daha detaylı bilgi için 0312 366 71 11 veya 0532 730 09 36 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL