Proje Haberleri

Zeray Perla fiyat

Kocaeli şehrinin Başiskele mevkiinde Zeray Perla projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Zeray İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı..

tasinmazhaber.com Zeray Perla fiyat

Kocaeli şehrinin Başiskele mevkiinde Zeray Perla projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Zeray İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde barındırdığı konforlu konutları sayesinde aile yaşamına da hitap ediyor. Proje, bünyesinde 124 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Zeray Perla projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 75 metrekare ile 151 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede bulunan 1+1 konutlar 420 bin TL olarak belirlenen fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Zeray Perla projesinde bulunan 2+1 dairelerin fiyatları 572 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 755 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan konutlardan 4+1 olanlar ise 863 bin TL ile 895 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Söz konusu olan projedeki konutlar için ödeme konusunda da kolaylık sağlanıyor. Zeray Perla projesindeki konutlara sahip olmak isterseniz banka kredisi kullanabilirsiniz.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL