Proje Haberleri

Zin D Semt Çekmeköy satışları devam ediyor

Yeşil ve düzenli peyzaj alanlarına sahip Zin D Semt Çekmeköy projesinde, yatay mimarili beş adet blok inşa ediliyor. Teras alanına, basketbol ve voleybol sahasına sahip olan projedeki dairelerin bazıları, özel bahçeleriyle..

tasinmazhaber.com Zin D Semt Çekmeköy satışları devam ediyor

Yeşil ve düzenli peyzaj alanlarına sahip Zin D Semt Çekmeköy projesinde, yatay mimarili beş adet blok inşa ediliyor. Teras alanına, basketbol ve voleybol sahasına sahip olan projedeki dairelerin bazıları, özel bahçeleriyle kuruluyor.

Saray Caddesi’ne konumlandırılan projede mağaza, restoran gibi alanlar da yer almaktadır. Çekmeköy projesinde ayrıca kapalı yüzme havuzunu, kapalı spor salonunu ve sauna da bulunmaktadır. Açık ve kapalı otoparklarına sahip olan projenin, 2022 yılının Eylül ayında teslim edilmesi bekleniyor. Proje içerisinde 152 adet daire ve 33 adet dükkân bulunuyor.

Proje özellikleri neler?

İstanbul’un Anadolu Yakası’na inşa edilen proje, ormana olan komşuluğuyla avantaj sağlıyor. İki vakıf üniversitesinin yanı başına yükselen proje, vakıf ve devlet liselerine kolay ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Ayrıca konut projesinde güvenlik hizmetlerinin de yer almaktadır. Zin D Semt Çekmeköy projesindeki bir odalı ve bir salonlu daire tipleri 47 metrekare büyüklüğü ile 67 metrekare büyüklüğü arasındadır. İki odalı ve bir salonlu daire tipleri 83 metrekare ile 135 metrekare büyüklüğü arasındadır. 3+1 tip daireler 112 metrekare büyüklüğü ile 139 metrekare büyüklüğü arasında inşa edilmektedir.

Projedeki 4+1 dubleks tipindeki konutlar, 162 metrekare büyüklüğü ile 173 metrekare büyüklüğü arasında tamamlanmaktadır. Zin D Semt Çekmeköy projesindeki beş odaya ve bir salona sahip dubleks konut tipleri ise 165 metrekare büyüklüğü ile 172 metrekare büyüklüğü arasındaki seçeneklerle satışa sunulmaktadır.

Zin D Semt Çekmeköy fiyatları ne kadar?

37 metrekare brüt alana sahip 1+1 tip daireler 299 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

56 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip daireler 425 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

82 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip daireler 618 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

118 metrekare brüt alana sahip 3+1 bahçe dubleks daireler 1 milyon 50 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

155 metrekare brüt alana sahip 4+1 bahçe dubleks daireler 1 milyon 329 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

154 metrekare brüt alana sahip 5+1 bahçe dubleks daireler ise 1 milyon 381 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Konut projesi Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ve Şile otobanına kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Proje vakıf üniversitesine 2 kilometrelik uzaklıkta yer almaktadır. Proje, ayrıca, Muhittin – Fatma Tatar Alemdağ Devlet Hastanesine yürüme mesafesinde yer alıyor.

Konut projesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne yaklaşık 15 kilometre mesafede yer almaktadır. Proje ayrıca, İstanbul’un Etiler, Levent ve Maslak semtlerine yaklaşık 20 kilometre mesafede yer almaktadır.

Konut projesi Ekşioğlu Mahallesi, Saray Caddesi, No: 49, Çekmeköy / İstanbul adresinde yer almaktadır.

Telefon: 0216 621 8335 – 0541 377 3434

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL